O nás

Společnost PRAGMA personální agentura byla založena v roce 1997 a již přes 20 let úspěšně působí na českém trhu práce. Během této doby se stala silným partnerem mnoha významných českých společností.

PRAGMA personální agentura poskytuje svým klientům služby vyhledávání kvalitních kandidátů pro hlavní pracovní poměr a formou agenturních pracovníků. Pro výběr vhodných kandidátů používáme metodu Headhunting nebo využíváme výběrová řízení z naší databáze a inzerce.

Naše regionální působnost se hlavně zaměřuje na území Moravy a Čech, ale máme také přesah do Německa a Rakouska. Mezi naše klienty patří jak velké nadnárodní společnosti, tak střední a malé firmy.

Garantujeme bezpečné zacházení s citlivými informacemi a dbáme na práci s osobními daty a interními firemními informacemi.

Naše hodnoty jsou:

  • Etický kodex
  • Kvalita
  • Rozvoj a stabilita
  • Odpovědnost
  • Zdraví a bezpečnost

Od roku 2021 rozšířila společnost Pragma své portfolio služeb a nabízí svým stávajícím i novým klientům služby spojené s průmyslem 4.0 pod značkou PRAGMA robotics.

Na základě našich zkušeností s vyhledáváním především agenturních pracovníků dokážeme identifikovat pracoviště, kde by bylo vhodné nasadit kolaborativní roboti – tzv. robo-pracovníky.

Nově nabízíme prodej a pronájem robotů pro výrobní a montážní linky, které budou přizpůsobeny požadavkům a konfiguraci klienta.

Naším cílem je pomoci společnostem s rozvojem a zefektivněním výrobních procesů pomocí automatizace a robotizace pracovišť, zvláště v současných náročných časech, které se dotýkají všech výrobních společností.

Staňte se také našimi klienty.

Sjednejte si s námi schůzku nebo zašlete nezávaznou poptávku.